توضیح مختصر درباره منابع آموزشی

 

از آنجا که سیاست اصلی آموزشگاه آنلاین اجوکاتک ارتقاء مهارت مکالمه زبان آموزان است (البته این بدان معنا نیست که از دیگر مهارت های زبانی چشم پوشی می‌شود بلکه در کنار تدریس سایر مهارت ها تاکید بسیار ویژه ای بر ارتقاء مهارت مکالمه وجود خواهد داشت)، کتاب‌هایی که توسط شورای پژوهش تحت نظر مدیریت آموزش ما انتخاب شده‌اند نیز در راستای این سیاست بوده و به شرح ذیل است

 

 

منابع آموزشی دوره‌های بزرگسالان

Speakout یک دوره آموزش زبان انگلیسی است که از محتوای ویدئویی بی بی سی، برای جذب دانش آموزان و راحتی تدریس استفاده می کند.
این سری کتاب، تعادلی بین موضوعات، توسعه زبان و مهارت ها برقرار می کند. بیش ترین توجه در این سری کتاب، صرف آموزش مهارت صحبت کردن است، با این حال به دیگر مهارتهای ریدینگ، رایتینگ و لسنینگ نیز توجه شده و همه مهارت ها به طور سیستماتیک را تقویت می کند.مجموعه کتاب های Speak Out  یک دوره کامل 8 سطحی آموزش مهارت مکالمه از سطح مبتدی تا فوق پیشرفته به لهجه بریتانیایی است که با همکاری کمپانی   BBC Learning English توسط انتشارات لانگمن به چاپ رسیده است. Speak out  با دریافت جایزه جهانی آموزش مهارت مکالمه ثابت کرد که فراتر از یک مجموعه کتاب عادی است.
ثبت نام
آموزشگاه مجازی تکنودانش(اجوکاتک)
آموزشگاه مجازی تکنودانش(اجوکاتک)

منابع آموزشی دوره‌های خردسالان

مجموعه کتاب First Friends یک مجموعه آموزش زبان مقدماتی در سه سطح و مخصوص نونهالان است که فراگیری زبان و الفبای انگلیسی را برای آنان جذاب و دلچسب می سازد. نسخه آمریکایی First Friends ساختاری منسجم و واضح دارد، به شکلی که تدریس را برای معلمان ساده و زبان آموزان را به یادگیری زبان انگلیسی علاقمند می سازد.این مجموعه کتاب ها را Susan Iannuzzi، از اساتید زبان شناسی تالیف نموده است. این مجموعه دارای یک پکیج کامل صوتی و تصویری و کاغذی است. در این پکیج DVD، کتاب های زبان آموز وکتاب کار وجود دارد.هر سطح از مجموعه کتاب فرست فرندز شامل ۱۰ بخش ۶ درسی دارد که زبان آموز با خواندن این دروس دامنه واژگان و فهم بهتر ساختارها را متوجه می شود و علاوه بر این می تواند با تمرین الفبای انگلیسی با ارزشها و آموزشهای مدنی نیز از طریق انگلیسی روزمره آشنا شود.
ثبت نام
آموزشگاه مجازی تکنودانش(اجوکاتک)
آموزشگاه مجازی تکنودانش(اجوکاتک)

منابع آموزشی دوره‌های کودکان

سری کتاب های BACKPACK  یکی از معتبرترین کتاب های آموزش زبان نوجوانان است که در هفت سطح منتشر شده است. این مجموعه آموزش از سوی انتشارات لانگمن به چاپ رسیده است و می تواند یکی از بهترین گزینه های تدریس و یادگیری زبان انگلیسی باشد. از آنجایی که زبان آموزی در دوره کودکی بیشترین تاثیر را بر آینده فرد می گذارد، چرا که میزان یادگیری در این دوره بسیار زیاد است، مجموعه بک پک در هفت سطح یکی از بهترین مجموعه ها برای این رده سنی است که با استفاده از آهنگ های جذاب و ویدئوهای شاد یادگیری انگلیسی را برای زبان آموز جذابت دارد. این مجموعه مکالمه محور بر اساس CLIL است که باعث افزایش دانش عمومی زبان آموز و یادگیری درس هایی مانند علوم و ریاضی به زبان انگلیسی می شود. گرامر بکار رفته در این کتاب، سطح بسیار قابل قبولی دارد که زبان آموزان را در حالت های مختلف ارتباطی کمک می کند.
ثبت نام
آموزشگاه مجازی تکنودانش(اجوکاتک)
آموزشگاه مجازی تکنودانش(اجوکاتک)

دریافت منابع آموزشی

دریافت آنلاین از اجوکاتک
شما پس از ثبت نام در اجوکاتک این امکان را خواهید داشت که منابع آموزشی را به صورت آنلاین از اجوکاتک دریافت نمایید. این منابع تا پایان تحصیل شما در اجوکاتک در دسترس خواهند بود
خرید کتاب
چنانچه نیاز داشته دارید تا اصل کتاب را داشته باشید، می توانید با مراجعه به کتاب فروشی های سطح شهر، به راحتی منابع آموزشی را پیدا کرده و خریداری نمایید.