IELTS Courses

کلاس‌های آیلتس

برای ثبت نام در دوره های آیلتس لازم است زبان آموز در سطح اولین کتاب این دوره ها یعنی نمره 4 آزمون آیلتس باشد تا بتوانید در این کلاس ها ثبت نام نماید.
ثبت نام

سیلابس دوره آیلتس آموزشگاه آنلاین اجوکاتک

آموزشگاه مجازی تکنودانش(اجوکاتک)
آموزشگاه مجازی تکنودانش(اجوکاتک)
آموزشگاه مجازی تکنودانش(اجوکاتک)

منابع آموزشی دوره‌های آیلتس

این مجموعه کتاب، یکی از منابع آزمون آیلتس در اجوکاتک است که زبان‌آموز را در مهارت‌های مختلف  آزمون ایلتس، چیره دست می‌کند. مجموعه مایندست محصول مشترک دانشگاه کمبریج و Cambridge Assessment English است که ۴ سطح زبانی را مطابق استاندارد CEFR از A2 (مبتدی) تا C1 (پیشرفته) در بر می‌گیرد. بخشی از محتوای این کتاب از جمله ماژول‌های مهارتی آیلتس را باید به صورت آنلاین استفاده کنید. همچنین فایل‌های صوتی این مجموعه کتاب برای دانلود در دسترس هستند و در ادامه می‌آیند. این سری کتاب‌ها یکی از منابع آزمون آیلتس آکادمیک هستند. هر سطح شامل استراتژی های یادگیری، تمرین مهارت‌ها و تمرین های مشابه آزمون اصلی برای کمک به زبان‌آموزان در رسیدن به هدف خود می باشد. ماژول های اطلاعاتی Corpus به زبان‌آموزان کمک می کند تا از اشتباهات متداول دوری کنند.
ویژگی‌های کلیدی کتاب MINDSET FOR IELTS
  • تحت پوشش قرار دادن تمام نیازهای انگلیسی زبان‌آموز.
  • فصل‌های موضوع محور که همه ۴ مهارت آیلتس را در بر می‌گیرد.
  • ماژول انتخابی مهارت های آنلاین دانشگاهی، به زبان‌آموزان اعتماد به نفس حضور در کورس دانشگاه می‌دهد.
  • هر فصل، تمرینات آنلاین Speaking, Writing, Listening, Reading، گرامر و Vocabulary بیشتری برای تقویت نقاط ضعف زبان‌آموزان دارد.
آموزشگاه مجازی تکنودانش(اجوکاتک)
آموزشگاه مجازی تکنودانش(اجوکاتک)

منابع کمک‌آموزشی

این کتاب که به عنوان منابع کمک آموزشی اجوکاتک استفاده می شود، مجموعه ای از آزمون‌های تمرینی رسمی برای آیلتس را شامل می شود. کتاب  The Official Cambridge Guide to IELTS شامل ۶ آزمون آکادمیک و ۲ آزمون جنرال است. تمرینات مهارت محور این کتاب، همه انواع سؤالات آزمون آیلتس را پوشش می‌دهد. به علاوه، این کتاب شامل فصل‌هایی برای آموزش نکات و استراتژی‌های تست زنی هم هست. ویدئوی های آزمون اسپیکینگ و فایلهای لیسنینگ در DVD همراه این کتاب و نیز از طریق دانلود اپلیکیشن موبایلی آن قابل استفاده هستند.