Students’ Certificates

سوال های رایج درباره دریافت مدرک بین المللی ویژه زبان آموزان

…………………………………………………………………………..
چطور مدرک بین‌المللی را برای خود، کارکنان زیرمجموعه و یا برای فرزندم دریافت کنم؟
درصورتی‌که از زبان‌آموزان اجوکاتک باشید پس از پایان هر سطح کارشناسان مجموعه به شما یادآوری خواهند کرد که می‌توانید بدون آزمون جهت دریافت مدرک اقدام کنید. چنانچه از زبان‌آموزان ما نباشید، لازم است تا در آزمون شفاهی SELA شرکت نموده و پس از آن نام شما برای دریافت مدرک به نهاد آموزشی ALAPUK و INTESOL WORLDWIDE اعلام خواهد شد.
مدارک زبان ویژه زبان‌آموزان از چه سطحی آغاز می‌شود؟
سطح زبان‌آموزان در دنیا توسط استاندارد CEFR سنجیده می‌شود. مدارک زبانی صادرشده توسط ما نیز بر طبق همین استاندارد است؛ بنابراین زبان‌آموزان از سنین کودکان تا بزرگسالان می‌توانند این مدارک را دریافت نمایند.
مدارک زبان ویژه زبان آموزان چیست؟
این مدرک که مورد تائید ALAPUK بوده و از انگلستان به‌صورت مستقیم صادر می‌شود مدرکی است که گویای سطح زبانی زبان‌آموزان است. در ایران، هنگامی‌که در یک آموزشگاه یا مدرسه تحصیل می‌کنید، در انتهای یک سطح زبانی هیچ مدرک معتبری به‌جز کارنامه داخلی آموزشگاه را دریافت نخواهید کرد درصورتی‌که با داشتن این مدارک، می‌توانید نه‌تنها در داخل ایران سطح اصلی خود را به اثبات برسانید بلکه در کشورهای دیگر نیز مورد استفاده قرار دهید.
آیا نسخه چاپی مدرک را دریافت می کنم؟ ارسال مدرک چند روز طول می کشد؟
  • مدرک به صورت نسخه الکترونیکی با کد اختصاصی و لوگوی رسمی ALAP ارسال خواهد شد که قابل ارائه به نهادهای دیگر است.
  • زمان ارسال مدرک ده روز کاری پس از پرداخت مبلغ است.
مبلغ پوند انگلستان را چطور باید پرداخت کنم؟
چنانچه قصد پرداخت به صورت ریالی را دارید، مدیر مالی آموزشگاه معادل ریالی مدرک را با نرخ روز به شما اعلام خواهد کرد و از طریق درگاه بانکی واریز خواهید کرد. در صورتیکه تمایل به پرداخت به صورت ارزی داشته باشید یا خارج از ایران ساکن باشید، می‌توانید میلغ ارزی را به پی‌پال تکنودانش ارسال کنید.
چطور می توانم ثبت نام کنم؟

چنانچه زبان آموز اجوکاتک باشید در پایان هر سطح پیامی از جانب دپارتمان آموزش مبنی بر امکان دریافت مدرک برای شما ارسال خواهد شد. چنانچه زبان آموز اجوکاتک نباشید، لازم است تا در آزمون داخلی ما(SELA) شرکت نموده و پس از تایید مدیریت آموزش،نام شما جهت دریافت مدرک ارسال خواهد شد.